jezyk polski English

Motion Precision Punch powstała z myślą dostarczania dla przemysłu elementów trwałych o wysokiej jakości wykonania, a za razem w umiarkowanej cenie.

Motion Precision Punch jest dostawcą najwyższej jakości stempli oraz matryc normowych do tłoczników, wypychaczy do frorm wtryskowych, sprężyn ISO 10243, sprężyn gazowych Special Springs oraz stali precyzyjnej kalibrowanej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży, oferujemy tylko produkty spełniające Wasze surowe oczekiwania.
W Naszej ofercie znajdują się elementy zarówno standardowe jak i wykonywane według dostarczonej przez Was dokumentacji technicznej..


Firma MOTION PRECISION PUNCH oferuje produkty takie jak:

I - Stemple i matryce:
stemple DIN 9861, stemple i matryce tnące: standardowe, kształtowe, Ball Lock.

II - Wypychacze:
wypychacze okrągłe, płaskie, odsadzane, tulejowe, z łbem stożkowym, wypychacze do form DIN 1530 hartowane i azotowane.

III - Sprężyny:
sprężyny z drutu o przekroju prostokątnym ISO10243, sprężyny z drutu okrągłego, sprężyny poliuretanowe (elastomery), wałki poliuretanowe (elastomery), odklejacze sprężynowe.

IV - Sprężyny gazowe:
najwyższej jakości sprężyny gazowe do tłoczników SPECIAL SPRINGS.

V – Stal precyzyjna:
najwyższej klasy blachy i folie kalibrowane stalowe, z brązu lub mosiądzu w postaci taśm lub arkuszy oferowanych w szerokiej gamie wymiarów. Do zastosowań w budowie maszyn i narzędzi specjalnych.

Jesteśmy również wyłącznym przedstawicielem w Polsce firm:

H+S – wysokiej jakości folie i blachy stalowe kalibrowane w szerokiej gamie wymiarów i formatów oraz wielu rodzajach materiałów: stali węglowej, hartowanej stali nierdzewnej, stali nierdzewnej walcowanej i mosiądzu do zastosowania w budowie narzędzi i maszyn.

SPECIAL SPRINGS – najwyższej jakości sprężyny do tłoczników z drutu o przekroju prostokątnym ISO 10243, sprężyny z drutu okrągłego oraz najwyższej klasy sprężyny gazowe.

GUTHLE – transport i mocowanie narzędzi. Guthle to ważny partner międzynarodowych firm zajmujących się tłocznictwem, narzędziowni oraz użytkowników pras w dziedzinach przenoszenia, montowania, pozycjonowania matryc w prasach. Najważniejszą cechą produktów firmy Guthle jest ich wysoka jakość oraz innowacyjne i unikalne na skalę światową rozwiązania. Najwyższa jakość obsługi klienta, doradztwo techniczne oraz wysoki stopień wyspecjalizowania w projektowaniu i produkcji przyczynia się do szybkiej realizacji rozwiązań standardowych oraz tych projektowanych pod klienta.


Ogólne warunki współpracy z firmą MPP